Apie mus

RSD Group vykdo veiklą investicijų bei nekilnojamo turto srityse.

RSD Group priklauso trys Lietuvoje sėkmingai veikiančios įmonės, vykdančios veiklą naujų automobilių pardavimo ir priežiūros, automobilių detalių pardavimo srityse.

Grupės įmonės bendradarbiauja su daugiau kaip 15 tiesioginių lengvųjų bei krovininių automobilių detalių tiekėjų. Tai variklio, pakabos, važiuoklės ir elektros įrangos detalių gamintojai iš įvairių pasaulio šalių. Siūlomų detalių asortimentas dėsningai ir pastoviai didėja.

Norėdama dar labiau sustiprinti savo poziciją rinkoje, RSD Group skatina savo įmonių tinklų plėtimąsi strateginėse regionų vietose, kad automobilių atsarginės detalės būtų pardavinėjamos kuo arčiau autoservisų bei dirbtuvių, kad būtų patogiau ir automobilių savininkams ir mechanikams, remontuojantiems automobilius.

Tai dinamiškai ir sparčiai auganti įmonių grupė, kurią jungia bendros idėjos ir tikslai. RSD Group ir jai priklausančiose įmonėse dirba apie 80 kompetentingų savo srities specialistų, suteiksiančių visą reikiamą informaciją norimais klausimais.

RSD Group tai – kokybė, atsakomybė, patikimumas, profesionalumas bendradarbiaujant su klientais ir partneriais vystant sąžiningą bei atvirą verslą.